Univerzální kabel vyřeší všechny vaše problémy

Univerzální kabel vyřeší všechny vaše problémy


Určitě se vám už někdy stalo, že jste jeli na chatu, na návštěvu nebo kamkoliv jinam, vybil se vám telefon, a vy u sebe neměli svou nabíječku. Lidé, které jste žádali, sice nabíjecí kabel měli, avšak přípojka byla jiná než do vašeho mobilního telefonu. Tyto situace jsou opravdu nešikovné a dokážou natropit spoustu nepříjemností. Přitom se dají vyřešit tak jednoduše! Pořiďte si univerzální USB kabel k telefonu https://www.mobilton.cz/, se kterým nabijete naprosto každé zařízení tohoto typu.
 Iphone Smartphone
Univerzálnost spočívá v tom, že obdržíte celkem tři typy přípojek, pomocí kterých nabijete opravdu každý mobil. Jaké koncovky to jsou?
 

  • USB-C
  • Micro USB
  • 8 pin (slouží k nabíjení iPhonů)

 
Už tedy nenastane ta nepříjemná situace, kdy se vás někdo zeptá, zdali máte na půjčení nabíječku, a vy budete muset odmítnout, poněvadž máte jiný typ než daný člověk potřebuje. Budete mít univerzální nástroj, který vyřeší každý problém a který pomůže skutečně každému.
 

Kvalitní zpracování

Co se týká samotného kabelu, zpracování je kvalitní a velmi odolné. Určitě oceníte to, že je obmotaný pevným nylonem, který zamezí poničení povrchu. Koncovky jsou taktéž zpracovány precizně, připojují se pomocí magnetu. Nebojte se však, že by docházelo k častému vypojování a tak podobně. Vše drží spolehlivě na svém místě. Jako další věc určitě oceníte to, že výrobce nezapomněl na praktický indikátor, pomocí kterého poznáte, zdali dochází k nabíjení, či nikoliv.
Mini Usb
 

Jeden drát, tisíce mobilů

Všestranný USB drát vám tedy jednoduše vystačí na nabíjení tisíců mobilů, poradí si se všemi značkami a všemi, u nás běžnými, typy koncovek. Pozor však, tento produkt nelze používat k přenosu dat nebo rychlému nabíjení. Je to zkrátka jen nabíjecí drát, který slouží k tomu, aby uvedl zpět do provozu váš vybitý mobilní telefon. K jiným účelům je nevhodný.