Univerzální kabel vyřeší všechny vaše problémy

Univerzální kabel vyřeší všechny vaše problémy

.

Určitě se vám už někdy stalo, že jste jeli na chatu, na návštěvu nebo kamkoliv jinam, vybil se vám telefon, a vy u sebe neměli svou nabíječku. Lidé, které jste žádali, sice nabíjecí kabel měli, avšak přípojka byla jiná než do vašeho mobilního telefonu. Tyto situace jsou opravdu nešikovné a dokážou natropit spoustu nepříjemností. Přitom se dají vyřešit tak jednoduše! Pořiďte si univerzální USB kabel k telefonu https://www.mobilton.cz/domu/1143-univerzalni-usb-kabel-k-telefonu.html, se kterým nabijete naprosto každé zařízení tohoto typu.
 Iphone Smartphone
Univerzálnost spočívá v tom, že obdržíte celkem tři typy přípojek, pomocí kterých nabijete opravdu každý mobil. Jaké koncovky to jsou?
 

  • USB-C
  • Micro USB
  • 8 pin (slouží k nabíjení iPhonů)

 
Už tedy nenastane ta nepříjemná situace, kdy se vás někdo zeptá, zdali máte na půjčení nabíječku, a vy budete muset odmítnout, poněvadž máte jiný typ než daný člověk potřebuje. Budete mít univerzální nástroj, který vyřeší každý problém a který pomůže skutečně každému.
 

.

Kvalitní zpracování

Co se týká samotného kabelu, zpracování je kvalitní a velmi odolné. Určitě oceníte to, že je obmotaný pevným nylonem, který zamezí poničení povrchu. Koncovky jsou taktéž zpracovány precizně, připojují se pomocí magnetu. Nebojte se však, že by docházelo k častému vypojování a tak podobně. Vše drží spolehlivě na svém místě. Jako další věc určitě oceníte to, že výrobce nezapomněl na praktický indikátor, pomocí kterého poznáte, zdali dochází k nabíjení, či nikoliv.
Mini Usb
 

Jeden drát, tisíce mobilů

Všestranný USB drát vám tedy jednoduše vystačí na nabíjení tisíců mobilů, poradí si se všemi značkami a všemi, u nás běžnými, typy koncovek. Pozor však, tento produkt nelze používat k přenosu dat nebo rychlému nabíjení. Je to zkrátka jen nabíjecí drát, který slouží k tomu, aby uvedl zpět do provozu váš vybitý mobilní telefon. K jiným účelům je nevhodný.

Univerzální kabel vyřeší všechny vaše problémy
4.3 (85%)4
.