Barva laku na nehty podle znamení zvěrokruhu

Barva laku na nehty podle znamení zvěrokruhu

.


Říká se, že barva laku na nehtech vyjadřuje především niterné pocity. Ty mohou souviset se znamením zvěrokruhu a jeho typickými rysy, i když v zásadě platí, že nemusí jít přímo o barevný odstín, postačí jen bezbarvý lak, který povrch nehtů zahladí a vytvoří homogenní strukturu https://www.bebeo.cz/doplnek-ktereho-dama-nikdy-nema-dostatek/ .
malování na nehty


Ohnivá znamení – Beran, Lev, Střelec


Pro všechny ženy narozené v tomto období jeden společný prvek – extrovertní způsob jednání a vyjadřování. Zatímco Beranům sluší všechny odstíny červené, Lvice mohou volit odvážnou zlatou. Jestliže však lakujete i prsty u nohou, zůstaňte raději u osvědčené červené barvy. Žena Střelec může zkusit i černý lak, ale ten se hodí jen k tmavším odstínům pleti, tedy k přírodním brunetkám.
nohy žen v písku


Vzdušný element – Vodnář, Váhy, Blíženci


Volnost pohybu a především niterných myšlenek je vlastní všem vzdušným znamením a to také koresponduje se zvýrazněním konečků prstů odlišnými barevnými tóny, nežli je krvavě rudá nebo černá. Můžete experimentovat a vyzkoušet jemný nádech béžové, tmavě modré nebo šedé. Ženy v těchto znameních však častěji volí bezbarvý lak anebo pouhý kouřový méně nápadný nádech. Výjimkou jsou pouze Váhy, kterým sluší úplně všechny barvy kromě černé a bílé. Ať už sáhnou po červené nebo růžové, zvýrazní jejich půvaby v každém případě.

.


Zemská část zvěrokruhu – Býk, Panna, Kozoroh


V tomto širokém rozpětí tří znamení stejného živlu dochází k zajímavým rozporům. Zatímco Býk je spíše flegmatický či melancholický, a hodí se k němu typická tělová barva, Panna jistě sáhne po své oblíbené růžové ve všech odstínech. Kozorozi však tento vkus obvykle nesdílí a sluší jim velmi vybledlá modrá či téměř neznatelná béžová.
nail design


Voda – Ryby, Štír a Rak


Pro citlivé Raky je nemyslitelné, aby dávaly na odiv nehty s červeným lakem. Dobrou volbou je studená bílá nebo stříbrná, anebo bezbarvý lak, který jim bude stoprocentně slušet. Vodní element mívá velmi citlivé kotníky a výrazné nárty, nohy se mohou vyzdobit jemným růžovým odstínem. Štíři si libují v extravaganci a rozhodně jim neublíží sytě červená nebo hnědá. Pro nenápadné Ryby je však zajímavější volbou béžová nebo jemné okrové odstíny.

Barva laku na nehty podle znamení zvěrokruhu
3.5 (70%)4
.